forester cb outback cb xv cb impreza cb wrx
  FORESTER OUTBACK XV IMPREZA WRX

 

SUBARU LEGACY

legacy

 

Více místa pro věci, které máte rádi

Legacy v provedení kombi spojuje výtečné jízdní vlastnosti sportovního sedanu s větším zavazadlovým prostorem k převážení nákladu. Díky konstrukčním změnám v zavěšení zadních kol se v zavazadelníku uvolnil další prostor.

K vysoké užitné hodnotě přispívá řada promyšlených detailů, jako jsou např. háčky k zavěšení nákupních tašek, vzadu umístěné páčky ke sklopení zadních sedadel (dělených v poměru 60:40) nebo odkládací prostory ukryté pod podlahou zavazadelníku. 

Legacy sedan nabízí více místa pro vás i vaše spolucestující, ale přitom není větší, než by měl být. V prostornější kabině se snadno usadí pětice dospělých cestujících, necméně díky rozumným vnějším rozměrům se vůz stále snadno ovládá. Nové kompaktní zavěšení kol s dvojitými lichoběžníky je zárukou výtečné ovladatelnosti, ale současně umožnilo zvětšení zavazadelníku, který nyní pohodlně pojme čtveřici standardních golfových vaků o průměru 9".

 

Variabilita a bezpečnost

Vysunovací kryt zavazadlového prostoru v Legacy kombi pomáhá skrýt převážený náklad před pohledy kolemjdoucích i slunečním zářením. Lehký a pevný kryt má hliníkovou konstrukci a je možné jej snadno demontovat v případě, že chcete zvětšit zavazadlový prostor po sklopení zadních sedadel.

 

Místo pro drobnosti života

Na prostorné kabině karosářské verze sedan i kombi je znát promyšlená konstrukce. Součástí velké středové konzoly je zásuvka na 12 V a čalouněné víko sloužící jako loketní opěrka. Opěradla sedadel předních cestujících jsou vybavena kapsami. V interiéru najdeme čtveřici držáků na nápoje a prostorné kapsy v předních i zadních dveřích pro uložení lahve. U provedení sedan je průvlak na delší předměty v loketní opěrce uprostřed zadních sedadel.

 

Barvy karoserie

 

legacy tx3

legacy tx4

 

 

 

 


 

Výjezd na Ještěd

Subaru AWD

 

Free business joomla templates