legacy cb forester cb outback cb xv cb impreza cb
  LEGACY FORESTER OUTBACK XV IMPREZA

 

SUBARU WRX STI

wrx cb

 

Všimněte si okolního prostoru: účelové tmavě šedé číselníky v černém matové provedení, které neodrážejí světlo. Mají kontrastní stříbrné rámečky a červené elektro-luminiscenční displeje. Toto je realita čistokrevného automobilu inspirovaného soutěžemi přichystaného vyjet na silnici. Všechno je elegantní, pohodlné a snadno dosažitelné, a přece nesporně přívětivé a sportovní.

Tak usedněte do sedadla, které vaše tělo obejme, uchopte kůží pokrytý volant, otočte klíčkem. Pak ať začne váš sen.

 

Navržena tak, aby potěšila každého
Třebaže se nepochybně jedná o automobil soustředěný na řidiče, vůz WRX STI ví, jak se rovněž postarat od vaše cestující. Usazeni v pohodlí, mohou také ocenit výkonnost vozu, aniž mají pocit, že jsou v kabině nejen kvůli jízdě.

 

Symetrický pohon Symmetrical AWD, nejnovější aerodynamika a DCCD
Z jeho sebevědomého zadního spoileru se střešním křídlem až po přední spoiler a pečlivou pozornost, věnovanou detailům spodní části vozu, je aerodynamický záměr a účel modelu Impreza WRX STI naprosto jasný. Jeho exkluzivní Driver's Control Centre Differential (DCCD), mezinápravový diferenciál ovládaný řidičem, který se skládá z elektromagnetického a mechanického diferenciálu s omezenou svorností rozděluje točivý moment motoru na přední a zadní kola poměrech od 41:59 do 50:50 pomocí monitorování pravděpodobné řidičem zvolené trajektorie prostřednictvím různých snímačů.

 

Tato pokročilá pohonná jednotka se symetrickým pohonem všech kol AWD, přední spirálový LSD a zadní diferenciál s omezenou svorností typu TORSEN, to vše poskytuje nejvyšší rovnováhu pro dynamičtější jízdu s větší čilostí, stabilitou a záběrem. Přilne nejen k silnici, ale také k srdci a duši vašeho života za volantem, tak jak to nedokáže nic jiného.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Výjezd na Ještěd

Subaru AWD

 

Free business joomla templates