legacy cb forester cb xv cb impreza cb wrx
  LEGACY FORESTER XV IMPREZA WRX

 

SUBARU OUTBACK

outback

 

Outback je okamžitě připraven na vše, co život přinese. Chytře řešený víceúčelový návrh jeho prostorné kabiny nabízí více než dostatek prostoru pro rodinu, přátele a rozlet myšlenek. Díky přepracovanému zavěšení kol se uvolnilo více místa pro zavazadla, a tak Outback zvládá objemný náklad se stejnou bravurou, s jakou projíždí horské serpentiny.

 

VARIABILITA A BEZPEČNOST
Vysunovací kryt zavazadlového prostoru Outbacku pomáhá skrýt převážený náklad před pohledy kolemjdoucích i slunečním zářením. Lehký a pevný kryt má hliníkovou konstrukci a je možné jej snadno demontovat v případě, že chcete zvětšit zavazadlový prostor po sklopení zadních sedadel, dělených v poměru 60:40.

 

ZÁBAVA
Nezáleží na tom, kterému druhu hudby dáváte přednost. Nezáleží ani na vašem orientačním smyslu nebo na tom, s jakou náladou momentálně řídíte. Outback vám dopřeje vrchovatou dávku pohodlí s pocitem naprosté pohody.

 

PRÉMIOVÁ KVALITA ZVUKU
Prémiová audio soustava nabízená v novém modelu Outback zahrnuje šestici reproduktorů a navigaci*1, včetně vestavěného přehrávače DVD/CD s podporou přehrávání souborů ve formátu MP3 a WMA*2 a automatickým nastavováním hlasitosti v závislosti na rychlosti jízdy. Audio soustava používá zpracování zvuku Dolby® Pro Logic II*3, které v prostorné a tiché kabině nového Outbacku zaručuje nevšední posluchačské zážitky.

 

KONTROLA PLNĚ VE VAŠICH RUKOU. NEBO HANDS-FREE
Ovládací prvky standardně umístěné na volantu umožňují řidiči pohodlně ovládat audio soustavu bez nutnosti sundávat ruku z volantu. Nabízená hands-free sada s technologií Bluetooth® se automaticky propojí se zaregistrovaným mobilním telefonem.

 

LEPŠÍ VÝHLED VZAD, SNAZŠÍ PARKOVÁNÍ
Ve vozech vybavených systémem navigace najdeme i zadní parkovací kameru. Když řidič zařadí zpětný chod, na barevném 8" displeji zabudovaném do přístrojové desky se zobrazuje přehled o situaci za vozem, včetně vodicích čar napomáhajících při parkovacím manévru.

 

MP3, VAŠE HUDBA, ČISTĚ A JEDNODUŠE
Zapojte svůj iPod® nebo jiný přenosný přehrávač do standardně dodávané zdířky pro připojení vnějšího audio zařízení a můžete své digitální soubory snadno přehrávat pomocí audio soustavy Outbacku.

 

BARVY KAROSERIE

outback tx5

 

 

 


 

Výjezd na Ještěd

Subaru AWD

 

Free business joomla templates